طراحی کارت ویزیت

به عنوان شخصی که دارای تخصص هستید و یا ارائه دهنده یک محصول می باشید لازم است از کارت ویزیت برای ایجاد امکان ارتباط بعد از اتمام جلسه معارفتان استفاده نمایید.
ممکن است شما مدت ها برای تشکیل یک جلسه با شرکت موردنظرتان انتظار کشیده باشید ، متن های مختلفی را برای معرفی زمینه کاری تان آماده کرده باشید ، و در نهایت با وسواس و دقت آن را معرفی کنید اما اگر در نهایت بعد از اتمام جلسه مخاطب شما هیچ دسترسی به شما نداشته باشد تمام زحماتتان از بین رفته است.    
 

طرح کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت مناسب می تواند تا مدت ها شما را در خاطر دیگران نگه دارد. کافیست بعد از مدتی نگاهی به کیف شان بی اندازند و یا تصمیم بگیرند کارت ها و فایل هایشان را مرتب کنند. آنجاست که یک بار دیگر فرصت ها برای شما زنده می شود و در خاطر آنها تجدید می شوید.
طراحی کارت ویزیت اگر به همراه رعایت برخی نکات مهم باشد می تواند نویدگر یک شروع خوب برای شما واقع شود.
1-    برای طراحی کارت ویزیت باید از کیفیت جنس کارت استفاده شده مطمئن بود. کارت هایی که زود کیفیت خود را از دست می دهند اغلب به زودی توسط افراد به دور انداخته می شوند و قیمت این کارت ویزیت ها پایین است.
2-    انتخاب شکل و ابعاد کارت ویزیت باید به گونه ای استاندارد باشد تا بتوان آنها را به سادگی در کیف پول و یا کیف کارت های خود جا داد.
3-    رنگ و طرحی که برای کارت ویزیت  انتخاب می کنیم بسیار می تواند در جذب مخاطب تاثیرگذار باشد. استفاده از طرح هایی که در عین سادگی ، زیبایی خودشان را هم حفظ می کنند بسیار مناسب است.
4-    متنی که روی کارت نوشته می شود باید به اندازه کافی و نه البته زیاد معرف فرد یا شرکت مربوطه باشد. به طوریکه فرد بعد از خواندن آنها بتواند لحظه ملاقات با شما و دریافت کارت ویزیت از شما را به خاطر بیاورد.
و...
این ها که گفته شد تنها چندین مورد از مواردی بود که باید برای طراحی یک کارت ویزیت خاص مورد توجه قرار گیرد.
 

شرکت طراحی کارت ویزیت

شرکت سارگون به همراهی گروهی از طراحان حرفه ای در این زمینه ، سالهاست به صورت کاملا تخصصی در حوزه طراحی کارت های ویزیت فعالیت میکند و به طراحی کارت ویزیت ارزان می پردازد.
این شرکت مفتخر به دریافت سفارش کارت ویزیت از بسیاری از شرکت ها می باشد. اگر شما هم علاقه مند به داشتن کارت ویزیت متفاوت و مرغوب می باشید از طریق تماس با ما اقدام نمایید.
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو