عکاسی صنعتی

استفاده از عکس های مناسب و با کیفیت برای ارائه محصول به مشتریان ، نقش به سزایی در جذب ایشان دارد. اگر برای طراحی کاتالوگ خود وسواس زیادی به خرج داده اید اما وقتی نوبت به عکس می شود به سراغ اینترنت می روید و با جست و جویی ساده آنرا پیدا می کنید مطمئن باشید اولین کسی نیستید که از آن عکس ها استفاده می کنید و این مساله با توجه به اعتبار شرکتتان اصلا رفتار حرفه ای نخواهد بود.
 

تجهیزات و کاربرد عکاسی صنعتی

مواردی که در عکاسی تبلیغاتی  رعایت می شود مثل نورپردازی ، چیدمان ، کادربندی ، انتخاب رنگ های مناسب ، برخورداری از تجهیزات عکاسی صنعتی  و ... از جمله اصول حرفه ایست که ما را به یک عکاس حرفه ای و مجهز نیازمند می کند.
به کارگیری عکسی که معرف خوبی از محصولات باشد می تواند این امکان را به مشتری بدهد که محصولات مختلف را با هم مقایسه کند و بهترین محصول را از بین آنها برگزیند.

از این رو شرکت سارگون ، با همکاری عکاسان حرفه ای در حوزه صنعتی می تواند شما را برای هر چه بهتر وارد شدن در عرصه تبلیغات و رقابت تجاری ، یاری رساند.
برای ارتباط با تیم سارگون از قسمت تماس با ما اقدام نمایید.
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو