ست اداری

یکی از گام هایی که امروزه ، در دنیای رقابت تجاری می تواند شما را متمایز کند استفاده از ست های اداری می باشد. ست اداری ، در حقیقت یک مجموعه ای از عناصر هماهنگ است که در کنار هم قرار گرفتن آنها زیبایی خاصی را به ارمغان می آورد و می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر استفاده شود.
 

طراحی ست اداری

ست اداری ، کمک زیادی به افزایش اعتبار شما می کند و می تواند مجموعه شما را به عنوان یک تیم هماهنگ و منظم که فعالیت های خود را به صورت حرفه ای دنبال می کنند نشان دهد.
استفاده از ترکیب رنگی مناسب ،که هارمونی داشته باشند و از اصول زیبایی شناسی پیروی کند تاثیر به سزایی در جلوه ی ست اداری دارد. درج لوگو و شعار مناسب بر روی این مجموعه ، حفظ سادگی در طراحی ، قرار دادن اطلاعات تماس برای برقراری ارتباط با مشتری و... می توانند از موارد اصول طراحی ست اداری به شمار آیند.
 

شرکت طراحی ست اداری

شرکت سارگون در زمینه طراحی ست های اداری ، در کنار مجموعه ای از افراد که مسلط به این اصول می باشند مدت هاست گام برداشته و در این راستا ، تجربه همکاری با سازمان های مختلفی را کسب و نمونه ست های اداری مختلفی را به ثبت رسانده است.

ست های اداری این مجموعه شامل موارد ذیل می باشد:
•    سر برگ در سایز های A4 و A5
•    کارت ویزیت
•    پاکت نامه در سایزهای معمولی و A4
•    کاغذ یادداشت
•    پاکت CD و طراحی روی آن


برای برقراری ارتباط با مجموعه سارگون از طریق تماس با ما اقدام نمایید.
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو