طراحی بنر تبلیغاتی در کرج

با گستره ی فعالیت های اقتصادی در فضای مجازی و سایت ها ، نیاز به یک بنر تبلیغاتی که کاربر را به سمت هدف ما هدایت کند بیشتر احساس میشود. ساخت بنرهای تبلیغاتی به منظور افزایش بازدید از سایت ، افزایش فروش محصولات ، افزایش محبوبیت برند و کسب درآمد از طریق نمایش برند گرافیکی انجام میشود.

انواع بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند. بنرهای متنی ، بنرهای تصویری ، بنرهای ویدیویی را می توان از اقسام آن برشمرد. یکی از ساده ترین انواع بنر ها که از جذابیت کمتری هم برخوردار است بنرهای متنی است.این نوع بنر به هزینه کمتری برای ساخت نیاز دارد و تمرکز به روی متنی است که برای آن به کار می رود تا مخاطب را مجذوب خود کند.
بنرهای تصویری محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به دو نوع دیگر دارند. می توان از یک تصویر ثابت برای ایجاد آن استفاده کرد و یا از مجموعه ای از تصاویرثابت که به طبع ، هزینه و زمان و تخصص بیشتری را می طلبد. بنرهای ویدویی هم که به نسبت بنرهای گرافیکی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند می توانند در تبلیغات موثر باشند.

بنرها باید به گونه ای باشند که بتوانند ارتباط خوبی را با بیننده برقرار کنند و از بیشتر فضای موجود در بنر (البته نه به شکل افراط گرایانه ) استفاده موثر شود و هرچه قدر در متن یا تصویری که استفاده می شود خلاقیت و زیرکی بیشتری باشد ، احتمال سوق بیننده به سمت هدف شما افزایش می یابد. نکته بسیار مهم در طراحی بنر این است که درج لوگو را هرگز نباید فراموش کنید.
سایز و رنگ بندی مناسب متن ها در هرچه زیباتر شدن بنر تاثیر به سزایی دارد.رنگ ها باید تند و پررنگ انتخاب شوند تا در دید بیننده مناسب تر باشند.
 

شرکت طراحی بنر تبلیغاتی

شرکت سارگون در زمینه طراحی بنرهای تبلیغاتی در کرج مشغول به فعالیت می باشد.این شرکت با بهره گیری از تیم کاملا حرفه ای ،خلاق ، با سلیقه می تواند یکی از کارآمدترین و موثرترین روش های بازاریابی اینترنتی یعنی طراحی بنر را به بهترین نحو ممکن برای شما رقم  بزند.
نمونه گیف های تبلیغاتی موجود در سایت می تواند به شما  برای انتخاب سبک مورد نظرتان کمک کند.

برای برقراری ارتباط با ما از طریق تماس با ما اقدام نمایید.
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو