طراحی کارت ویزیت در کرج


کارت ویزیت یک ابزار مناسب برای کارهای تجاری می باشد که اگر به درستی طراحی شود می تواند برای آنکه بیشتر در ذهن مخاطب قرار گیرد موثر باشد.
متن برای کارت ویزیت باید معرف خوبی از شما یا شرکتتان باشد و بتواند مخاطب شما را به خوبی با مهارت هایتان آشنا کند. استفاده از یک شعار تبلیغاتی مناسب نیز کمک می کند بهتر به خاطر آورده شوید.
مساله دیگری که بسیار مهم می باشد رنگ های استفاده شده در کارت است. رنگ پس زمینه باید با جنس کارت تناسب داشته باشد تا اگر جنس کارت شما بافت هایی دارد بتواند آن را نشان دهد. همچنین تفاوت رنگ متن  کارت باید طوری باشد که به زیبایی کارت شما بی افزاید.
 

رنگ ها در کارت ویزیت

روانشناسی رنگ ها در کارت ویزیت هم بحث بسیار مفصلی است که اگر با  آن آشنا شوید و رعایت کنید می توانید در ساخت کارت ویزیت حرفه ای موفق شوید. مثلا رنگ آبی بیانگر صداقت و امانت داری می باشد.رنگ سبز نشانه امنیت ، ثروت و رشد است. و یا رنگ بنفش نشانگرتخیلات و معنویات می باشد. شناخت انها با توجه به هدفی که دارید می تواند بسیار موثر باشد.
عدم استفاده از اشکال تکراری و انتخاب شکلی متفاوت تر برای کارت می تواند کمک کند تا کارت شما خلاقانه تر به نظر برسد.
معمولا افراد از پشت کارت ویزیت  برای درج اطلاعات بیشتر استفاده می نمایند. به این ترتیب فضای بیشتری هم به شما به منظور درج عکس ، لوگو و ... اختصاص داده می شود.

چیزی که هرگز نباید فراموش کنید این است که روش های مختلف ارتباطی را برای مخاطبانتان فراهم کنید. نوشتن شماره ی تلفن ، آدرس ، ایمیل و... این امکان را به آنها می دهد اگر در هر کدام از مسیرها به  بن بست خوردند بتوانند از راه دیگری برای برقراری ارتباط استفاده کنند وبه این ترتیب شما به راحتی مشتری تان را از دست نمی دهید.
 

شرکت طراحی کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت های حرفه ای درج شده در سایت محصول کار شرکت سارگون است که با شناخت کافی از اصول طراحی کارت ویزیت ، اقدام به طراحی نموده است.

از جمله ویژگی های این کارت ها ، ذوق هنری،خلاقیت و کیفیت جنس کارت ها می باشد که برای هر شخصی که به فکر طراحی یک کارت ویزیت خلاقانه  می افتد حتما مهم است.
این شرکت فعالیت های خود را  در زمینه طراحی کارت ویزیت در کرج و دیگر شهرها انجام می دهد و آماده پذیرش سفارش های شما  می باشد.

برای برقراری ارتباط با سارگون از طریق تماس با ما اقدام نمایید.
 
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو