طراحی کاتالوگ در کرج

اگر شما هم مانند بسیاری از شرکت ها هزینه زیادی را برای طراحی کاتالوگ پرداخت نموده اید و بعد از توزیع میان مخاطبانتان ، جلوی چشمان شما آنرا به دور انداخته اند شاید نیازمند این هستید که یک بازنگری کنید که یک کاتالوگ مناسب دارای چه ویژگی هایی است؟
رعایت چه اصولی می تواند آنرا برای خواننده جذاب کند؟
متن و عکسی که در کاتالوگ استفاده می شود باید چگونه باشد؟
 

اصول طراحی کاتالوگ

یکی از مهمترین قسمت های کاتالوگ ، مربوط به متنی است که در آن استفاده می شود.این متن با حفظ جامعیت وتوصیف تمامی مطالب مربوط به محصولات ، نباید آنقدر طولانی باشد که خارج از حوصله خواننده باشد.در عین حال ، متن به کار رفته در کاتالوگ ، باید از هرگونه پیچیدگی و گزافه گویی به دور باشد.
بعد از انتخاب متن مناسب ، نوبت به عکس می رسد. عکسی که در کاتالوگ مورد استفاده قرار می گیرد باید توسط تیم عکاسی صنعتی گرفته شده باشد.هرچه کاتالوگ طراحی شده برای شرکت شما ، مناسب تر باشد اعتبار شرکتتان بهتر حفظ می شود اما اگر به ناچار مجبورید از عکس های موجود در اینترنت استفاده کنید حتما دقت کنید که آنها نباید تکراری باشند و همه آنرا دیده باشند.در عین حال عکسی که انتخاب می کنید باید واقعی باشد.

حال که متن و عکس شما آماده است می توانید به صورت خلاصه وار به بیان افتخارات و تقدیرنامه هایی که شرکتتان کسب نموده است اشاره کنید تا مخاطب شما بهتر بتواند با سابقه کاریتان آشنا شود و برایش قابل اعتماد تر باشید.
تمامی موارد ذکر شده از جمله اصولی است که رعایت آنها می تواند شما را در طراحی یک کاتالوگ حرفه ای کمک کند.
 

شرکت طراحی کاتالوگ

شرکت سارگون به طراحی کاتالوگ در کرج مشغول می باشد. این شرکت با تمرکز بر اصول طراحی کاتالوگ ، آماده طراحی کاتالوگ متناسب با زمینه کاری شما می باشد.شما می توانید با بازدید از نمونه کاتالوگ های طراحی شده در همین سایت با توجه به سلیقه خودتان طرحی را انتخاب کنید و از قیمت طراحی کاتالوگ اطلاع نمایید سپس در صورت تمایل از طریق تماس با ما به سفارش کاتالوگ بپردازید.
 
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو