طراحی کاتالوگ در قزوین

برای داشتن یک کاتالوگ حرفه ای لازم است ابتدا به سراغ یک قلم و کاغذ برویم و هر آنچه که می خواهیم داشته باشیم را ابتدا به روی کاغذ بیاوریم .بعد از آنکه متوجه شدیم دقیقا چه می خواهیم می توانیم به انتخاب ابعاد کاغذ ، فونت استفاده شده ، انتخاب عکس مناسب ، رنگ کاتالوگ و ... بپردازیم.

طرح کاتالوگ

طراحی کاتالوگ علاوه بر اینکه به  میزان آشنایی شما با اصول طراحی کاتالوگ وابسته است ، در عین حال کاملا به سلیقه شما هم بستگی دارد.
انتخاب تصویری مناسب که به جذب خواننده برای مطالعه کاتالوگ کمک کند ، درک مطالب درج شده در کاتالوگ را راحتتر کند از جمله مسائل مهم می باشد.
رنگ کاغذ کاتالوگ باید به گونه ای باشد که به هرچه بهتر دیده شدن تصاویر و مطالب کاتالوگ کمک کند و نه اینکه خواننده مطالب را خسته و بی انگیزه برای ادامه خواندن کند.
فونت به کار رفته در کاتالوگ ، با توجه به اندازه کاتالوگ و حجم مطالب می تواند متفاوت باشد. ولی باید از فونت مناسبی که به خواناتر شدن مطالب کمک می کند استفاده شود.

نحوه نگارش مطالب درج شده در کاتالوگ باید به گونه ای باشد که به خوبی بتواند به معرفی محصولات شرکت بپردازد و هیچگونه ابهامی را برای مشتری باقی نگذارد.در عین حال از طولانی شدن و گزافه گویی که خارج از حوصله خواننده است پرهیز کند.
در پایان نیاز است با ارائه آدرس و شماره تلفن ، ایمیل یا هر راه ارتباطی ای که مقدور است امکان ارتباط برای مشتریان و متقاضیان را فراهم آوریم.
کاتالوگی که برای شرکتتان استفاده می کنید بهترین روش برای معرفی محصولاتتان است پس اینجاست که اهمیت اینکه چه کسی به طراحی آن می پردازد مشخص می شود.
 

شرکت طراحی کاتالوگ

شرکت سارگون سالهاست در زمینه طراحی کاتالوگ در قزوین مشغول به فعالیت می باشد.این شرکت با بهره گیری از استانداردهای طراحی کاتالوگ ، مفتخر به همکاری با بسیاری از شرکت ها شده است. از این رو ، شما می توانید با بازدید از نمونه طراحی کاتالوگ در همین سایت سبک کاتالوگ خود را انتخاب نمایید و از طریق تماس با ما ، از تعرفه طراحی کاتالوگ ها آگاهی پیدا کنید.
 
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو