طراحی لوگو در قزوین

لوگو چیست؟

لوگو به عنوان یک آرم و نشانه از  شرکت شما می تواند انواع مختلفی را به خود اختصاص دهد. انتخاب سبکی که از آن استفاده می کنید کاملا به سلیقه شما و حوزه کاریتان بستگی دارد.
 

انواع طراحی لوگو

لوگو میتواند به صورت نوشتاری باشد. شما می توانید از یک متن که با فونت های مختلفی نظیر نستعلیق و شکسته و... نوشته شده استفاده نمایید . اینکه متن شما چقدر باشد ، کامل باشد ( لوگوتایپ ) و یا مختصر باشد (مونو تایپ) هم یک موضوع کاملا اختیاری است.
به علاوه لوگو می تواند به صورت تصویری طراحی شود. مفهوم برداشت شده از لوگو گاه به صورت کاملا مستقیم با حوزه کاری ارتباط دارد و بیننده با  دیدن آن مفهوم را کاملا درک میکند و گاهی به صورت غیر مستقیم می شود این مفهوم را به بیننده القا کرد. مواردی هم مشاهده می شود که این ارتباط نه کاملا مستقیم است و نه میشود گفت که بی ربط به موضوع است. به عنوان مثال لوگوهای طراحی شده در حوزه فرهنگی را می توان نام برد. گاهی هم مشاهده می شود که لوگوی طراحی شده بدون مفهوم انتزاعی است و دارای معنای خاصی نیست.

به هر حال لوگوی طراحی شده تصویری باشد و یا به صورت نوشتاری باشد ، حفظ تعادل و تناسب در آن بسیار حائز اهمیت است.
از این رو ، گروهی از متخصصین در طراحی لوگو های حرفه ای بر آن شدند که با تکیه بر دانش خود در زمینه طراحی علامت های تجاری ، به تاسیس شرکتی در حوزه طراحی لوگو ، کارت ویزیت ، کاتالوگ و .. بپردازند و کمک شایانی به نزدیک شدن این مهم به استاندارد های جهانی کنند.
 

شرکت طراحی لوگو در قزوین

شرکت سارگون با ارائه تعرفه های مناسب طراحی لوگو از شما دعوت می کند از نمونه لوگوهای طراحی شده بازدید نمایید و سپس برای داشتن یک آرم اختصاصی و منحصر به فرد اقدام نمایید.
برای برقراری ارتباط با تیم سارگون ، از قسمت تماس با ما اقدام نمایید.
 
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو