طراحی کاتالوگ در تهران

در ابتدا لازم است به تعریف کاتالوگ بپردازیم.کاتالوگ یک وسیله و ابزار برای معرفی محصولات و خدمات ارائه شده در شرکت می باشد. هدف از طراحی کاتالوگ معرفی و شناخت محصولات به هدف بازاریابی است در حالیکه بروشور صرفا به اطلاعات فنی و شیوه استفاده از محصول می پردازد و به رقابت تجاری کاری ندارد.(تفاوت کاتالوگ و بروشور)
 

طرح کاتالوگ

در طراحی کاتالوگ آنچه که بسیار حائز اهمیت است این است که طراح کاتالوگ باید تماما متمرکز بر نیاز مشتری باشد و بتواند تناسب خوبی بین کاتالوگ طراحی شده  و آنچه که مشتری انتظار آنرا داشته است برقرار کند.

داشتن یک کاتالوگ مناسب تاثیر به سزایی در اعتبار آن شرکت دارد. از این رو ، اهمیت طرح کاتالوگ و میزان مهارت طراح کاتالوگ دوچندان می شود. متنی که برای چاپ در کاتالوگ آماده می شود باید جامع و در عین حال ساده باشد. در بیان و معرفی محصولات شرکت بر صحت کلمات خود واقف باشیم و واقعیات را بیان نماییم.

شرکت طراحی کاتالوگ

شرکت سارگون با ارائه خدمات خود در زمینه طراحی کاتالوگ در تهران مشغول به کار می باشد.نمونه طراحی کاتالوگ های این شرکت ، گواهی بر صدق مطالب فوق می باشد.
از این رو اگر برای انتخاب طرح مناسب کاتالوگ و یا متن مناسب برای کاتالوگ نیازمند مشاوره هستید ، تیم سارگون پذیرای شما می باشد.
برای برقراری ارتباط با ما از طریق لینک تماس با ما اقدام نمایید.
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو